For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Eskişehir Hızlı Tren Garı Nerede? Numarası ve Yol Tarifi

Eskişehir Hızlı Tren Garı Nerede? Numarası ve Yol Tarifi

Eskişehir Hızlı Tren Garı Nerede? Eskişehir Tren Garı Numarası ve Yol Tarifi. Eskişehir Hızlı tren garı ile otogar arası kaç km gibi tüm soruların cevabı sehir26.com ilan sitesi bu blog bölümünde sizler için yer veriyoruz.

Bir Üniversite şehri olan Eskişehir, üniversite dönemlerinde ve özellikle ilkbahar, yaz dönemlerinde ciddi bir ziyaretçi almaktadır. En hızlı, konforlu ve güvenli olarak bilinen hızlı tren açılmış, İstanbul ve Ankara’dan kalkan hızlı trenler Eskişehir’e en kısa sürede ulaşma imkanına sahiptir. Sözü fazla uzatmadan Merak edilen soruları başlıklar halinde sizlerle şimdi paylaşalım.

Eskişehir Hızlı Tren Garı Nerede? Adres, Telefon ve Yol Tarifi

1953 yılında yeni binasının yapımı tamamlanan Tren Garı, TCDD’nin Eskişehir’deki ana istasyonu olarak hizmete açılmıştır. Eskişehir il merkezi Tepebaşı ilçesine bağlı, Hoşnudiye semtinde bulunmaktadır.

Açık Adresi: Hoşnudiye Mahallesi, İstasyon Caddesi No:10 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0 (222) 225 80 80

Eskişehir Hızlı Tren Garı Haritası

TCDD Müzesinin de içinde bulunduğu Tren Garında boş vaktiniz varsa ziyaret etmenizi öneriyoruz. Yol tarifi için bulunduğunuz alandan google.com.tr/maps/ adresini telefonunuzdan ziyaret ederek çok rahatlıkla ulaşabilirsniiz.

Eskişehir Hızlı Tren Garı ile Otogar arası kaç KM?

Eskişehir Tren Garı ile Eskişehir Otogar arası 5 Km. olarak bilinir. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 12 – 14 dakika sürebilmektedir. Eskişehir Otogarından Merkez’e giden Trenvay mevcuttur.

Eskişehir Hızlı Tren Garına Yakın Oteller

Arasta Konak Boutique Hotel Tren garına 300 metre kadar en yakın mesafede olup, şirin ve harika bir butik oteldir. Diğer bir otel ise, Abacı Konak Otel tren garına 400 metre mesafede şık bir konak oteldir. Misafirlerin çekinmeden rahatlıkla kalabileceği bu oteller bir çok otel rezervasyon siteleri tarafından yüksek puan aldıkları için paylaşmayı uygun buluyoruz. Son paylaşıma yer verdiğimiz otel ise Tasigo Hotels Eskisehir Bademlik Termal oteldir. 900 metre kadar yakınlığı ve büyük bir termal tesise sahip bu otel ise yine binlerce olumlu yorumlar alan başarılı otellerimiz arasında yerini almaktadır.

Eskişehir Tren Garı Bilet Satın Alabilmek için

Eskişehir’den diğer illere yada diğer illerden Eskişehir’e Tren bileti almak için TCDD sitesinden bilet alabilirsiniz. Sizlere burada linki paylaşıyorum. TCDD Tren Bileti Satın Al linkine tıklayarak bilet alabilirsiniz. Diğer bir bilet satın alma kanalları ise, bir çok bilet satışı yapan site ve uygulamaları kullanarak da Tren bileti satın alabilme imkanı bulunmaktadır.

Comments (1)


  1. Eskişehir Tren Bilet fiyatlarını araştırırken bu siteyi buldum. Güzel ve bilgili bir yazı olmuş. TCDD bilet satış sayfasını sık kullanımlara ekledim. Artık aramadan direk oradan satın alabilirim. Teşekkürler.

Sizde Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top