For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Eskişehir Tepebaşı Açık Oto Pazarına İlgi Devam Ediyor

Eskişehir Tepebaşı Açık Oto Pazarına İlgi Devam Ediyor

Eskişehir Tepebaşı Açık Oto Pazarına Büyük İlgi Devam Ediyor. Sehir26.com tarafından bu büyük ilgiyi büyük bir mutlulukla yer vermek istiyoruz.

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından hizmete açılan, şehrin en büyük oto pazarı olarak tanımlanan Eskişehir Tepebaşı açık Oto Pazarı büyük bir yoğunluk oluşturmaya devam ediyor. Araç alım satımı için oluşturulmuş alan sadece Pazar günleri açık.

Tepebaşı Açık Oto Pazarına Naslı Gidilir?
Oto Pazarı Nerede?

Eskişehir ilimizde bulunan oto pazarı, Tepebaşı ilçesi Muttalip mevkii, Eskişehir Teknik Üniversitesi Kampüsü karşısında faaliyet gösteren otomobil pazarı, açıldığı günden bu yana Eskişehir’de ikinci el araba alım satım yapmak isteyenleri bir aradaya getiriyor. Her hafta yüzlerce aracın sergilendiği Açık Oto Pazarı’nda, Pazar günleri ikinci el otomobil piyasasının nabzı tutuluyor.

Açık Oto Pazarı, içerisinde bulundurduğu erkek, kadın ve engelli tuvaletleri, kafeterya ve çocuk oyun alanı gibi donanımlarda düşünülerek organize edilen bu alan için gelen ziyaretçilerinde oldukça memnun oldukları belirtilmektedir.

Tesisten faydalanan Eskişehir halkı, araçlarını satışa çıkarırlarken kafeteryada vakit geçirebiliyor ya da çocuklarıyla birlikte çocuk oyun alanının ayrıcalığını yaşayabiliyor. Tesis, Pazar günleri 07.00-16.00 saatleri arasında sadece 10 TL ücret karşılığında hizmet vermektedir.

Sehir26.com olarak, Eskişehir Tepebaşı Belediyesine ayrıca Teşekkürlerimizi bu makalemiz aracılığı ile iletmek istiyoruz.

Sizde Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top